Cesta k domovu = Cesta k bývaniu

Krok 1

Ak ešte len plánujete stavať, sprostredkujeme vám architekta, ktorý vám nakreslí vlastný vysnívaný domov.  Ak už máte výkresy, príďte sa porozprávať, ako zrealizovať svoj vlastný projekt.

Krok 2

Naša spolupráca začína načúvaním a diskutovaním, s cieľom naplniť vaše túžby a potreby, časový plán, ako aj rozpočet. Koniec koncov treba mať na pamäti, že nie sú len správne a nesprávne, drahé a lacné riešenia, ale spolu musíme nájsť riešenie, ktoré je najlepšie práve pre vás.

Krok 3

Keď už poznáme vaše predstavy, vypracujeme pre vás jasnú a namieru šitú ponuku. Ponuku si spolu prejdeme a bod po bode sa uistíme, že viete čo všetko od nás dostanete. Samozrejme o technológiách alebo prvkoch, ktoré nie sú v dodávke, ale aj tak ich budete potrebovať, vás budeme oboznamovať a baviť sa realisticky.

Krok 4

Materiál je len časť nákladov. Aby ste stavali výhodne a s istotou, treba brať do úvahy všetky čiastkové náklady resp. celkové náklady. V neposlednom rade treba dbať taktiež aj na správny výber dodávateľa prác.

Krok 5

Akonáhle máme pre vás namieru vypracovanú ponuku s vhodným obsahom materiálov a tieto materiály sú zladené aj s dodávkou prác, môžete bezpečne uzatvoriť zmluvu. Potom sa už môžete s istotou pustiť do výstavby. Výstavbu treba rozplánovať a dohodnúť vyžadujúce práce v časovom predstihu. Ak sa plány a rozhodnutia posunú až do času, keď dané práce už prebiehajú, môžu si zmeny vyžiadať často vyššie náklady. Dobré materiály nemusia byť vždy drahé. Ak sa zvolí dobrá kombinácia technológií a spracovania, celkové náklady klesajú. Pri podrobnej definícii jednotlivých procesov a potrebných materiálov sa riziko prekvapení z nečakaných nákladov znižuje. V prípade záujmu vám zabezpečíme aj projektového manažéra, ktorý riadi celý projekt bezpečne. Aj v prípade, že chcete projekt prerušiť v určitej fáze (napr. po zakrytie strešnou krytinou alebo ochranu pred počasím), aby ste si premysleli následné pokračovanie, budeme voči tomu ústretoví. Sme otvorení voči všetkým vašim požiadavkám a záleží nám na spokojnosti klienta. Príďte sa porozprávať o všetkých možnostiach a vybrať si práve tú vašu.